Prijavljeni takmičari na CHALLENGE | SEP 2023 Tribalion OCR

# ID Ime i prezime Pol Tim Grad Događaj Startne grupe Plaćeno
1 14826 Vasa Nešovanović Male No team Beograd CHALLENGE CHALLENGE ELITE Yes
2 14842 Veljko Sarvanović Male ZVER I LEPOTICE Užice CHALLENGE CHALLENGE ELITE Yes
3 14848 Dragutin Radicevic Male No team Beograd CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
4 14858 Vedrana Lovrić Female No team Wien CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
5 14865 Nina Dankovic Female No team Beograd CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
6 14884 Bojan Trifkovic Male No team Beograd CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
7 14910 Zoran Milošević Male TS Novi Sad CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
8 14911 Miloš Janković Male EG TEAM Beograd CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
9 14912 Ilija Miljkovic Male TS Trstenik CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
10 14917 Andrej Zeljković Male 4 KAPLARA Beograd CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
11 14920 Matej Baškarad Male No team Travnik CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
12 14926 Aleksa Cvetkovic Male ZVER I LEPOTICE Cuprija CHALLENGE CHALLENGE ELITE Yes
13 14929 Stefan Petrović Male ŽIVI ZDRAVO Beograd CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
14 14937 Nenad Rakić Male 4 KAPLARA Beograd CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
15 14947 Uros Nikolic Male No team Beograd CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
16 14951 Miloš Gopić Male No team Beograd CHALLENGE CHALLENGE ELITE Yes
17 14956 Ivan Pavlovic Male No team Beograd CHALLENGE CHALLENGE ELITE Yes
18 14968 Danijel Sekešan Male ABSOLUTE & SHAPE Vladimirovac CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
19 14979 Kosta Malenic Male No team Vladimirovac CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
20 14992 Srđan Arambašić Male No team Šid CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
21 14994 Dunja Vuković Female No team Novi Sad CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
22 14995 Marko Škara Male No team Smederevo CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
23 14997 Anđelija Praščević Female CF OLYMPIC Kraljevo CHALLENGE CHALLENGE ELITE Yes
24 14999 Nikola Vukovic Male No team Novi Sad CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
25 15004 Riste Biljanoski Male No team Struga CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
26 15012 Haris Alajbegovic Male No team Sarajevo CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
27 15013 Marija Martinović Female OCR CAMP NINJE Beograd CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
28 15024 Srđan Pešić Male HUGO GYM Beograd CHALLENGE CHALLENGE ELITE Yes
29 15027 Milan Kucljak Male No team Paracin CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
30 15029 Ivica Vasiljević Male No team Užice CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
31 15032 Darko Golijanin Male No team Paracin CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
32 15036 Lazar Aleksić Male No team Belgrade CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
33 15037 Marko Ivošević Male No team Beograd CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
34 15052 Darko Dimitrijević Male No team Užice CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
35 15074 Andrija Jovanović Male No team Čačak CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
36 15085 Marko Milinkovic Male No team Belgrade CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
37 15086 Milica Radojčić Female No team Beograd CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
38 15087 Muzafer Čepeljac Male BBK WARRIOR GYM Novi Pazar CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
39 15088 Iva Arsenijević Female MERCEDESI Paraćin CHALLENGE CHALLENGE ELITE Yes
40 15089 Vladan Arsenijević Male MERCEDESI PARACIN CHALLENGE CHALLENGE ELITE Yes