Prijavljeni takmičari na CHALLENGE | SEP 2023 Tribalion OCR

# ID Ime i prezime Pol Tim Grad Događaj Startne grupe Plaćeno
1 15600 Andrijana Varničić Female No team Novi Sad CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
2 15602 Marko Miladinovic Male KUMOVI Beograd CHALLENGE CHALLENGE ELITE Yes
3 15603 Ilija Ciganovic Male KUMOVI Beograd CHALLENGE CHALLENGE ELITE Yes
4 15604 Luka Puzovic Male KUMOVI Beograd CHALLENGE CHALLENGE ELITE Yes
5 15605 Milos Miladinovic Male KUMOVI Beograd CHALLENGE CHALLENGE ELITE Yes
6 15617 Nino Grigorov Male No team Beograd CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
7 15628 Strahinja Padejski Male No team Zrenjanin CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
8 15629 Miljana Perkić Female No team Zrenjanin CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
9 15633 Andrea Lazić Male ŠSSU Markovac CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
10 15636 Danijel Santovac Male No team Kikinda CHALLENGE CHALLENGE ELITE Yes
11 15642 Nenad Čokulov Male No team Loznica CHALLENGE CHALLENGE ELITE Yes
12 15643 Nina Vukosavljevic Female OCR CAMP NINJE Beograd CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
13 15645 Miodrag Radovanovic Male No team Kikinda CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
14 15646 Vladimir Grahovac Male No team Banja Luka CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
15 15657 Saša Miljatović Male No team Beograd CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
16 15658 Artem Rostovtsev Male No team Petrovaradin CHALLENGE CHALLENGE ELITE Yes
17 15659 Nikola Novakovic Male No team Obrenovac CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
18 15663 Jovana Turudić Female No team Novi Sad CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
19 15672 Nikola Korica Male ŠSSU Beograd CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
20 15674 Jovan Raketić Male No team Beograd CHALLENGE CHALLENGE ELITE Yes
21 15682 Dimitrije Parezanović Male IZ BLATA BISERI Beograd CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
22 15702 Vladan Merdzanoski Male No team Smederevo CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
23 15703 Nemanja Jovanovic Male CF OLYMPIC Kraljevo CHALLENGE CHALLENGE ELITE Yes
24 15704 Milan Jovović Male CARPE DIEM Beograd CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
25 15705 Mirko Agatonovic Male CARPE DIEM Beograd CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
26 15706 Nikola Damjanov Male CARPE DIEM Beigrad CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
27 15711 Gojko Novcic Male No team Veternik, Novi Sad CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
28 15714 Vera Urdarevska Female FUNCTIONAL PLANET Skopje CHALLENGE CHALLENGE ELITE Yes
29 15716 Zoran Spirovski Male No team Bajina Bašta CHALLENGE CHALLENGE ELITE Yes
30 15726 Radomir Ivković Male MERU Danilovgrad CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
31 15727 Pavle Jovanovic Male No team Kruševac CHALLENGE CHALLENGE ELITE Yes
32 15729 Mateja Pajević Male CF OLYMPIC Kraljevo CHALLENGE CHALLENGE ELITE Yes
33 15738 Katarina Karović Female No team Raška CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
34 15745 Perica Lovrić Male No team Travnik CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
35 15749 Vladica Popović Male TRIBALO Loznica CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
36 15750 Bojan Markovic Male CF OLYMPIC Kraljevo CHALLENGE CHALLENGE ELITE Yes
37 15754 Mladen Gavric Male No team Beograd CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
38 15759 Nikola Berček Male No team Loznica CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
39 15763 Petar Ostojic Male CF OLYMPIC Kraljevo CHALLENGE CHALLENGE ELITE Yes
40 15777 Ana Djorovic Female No team Beograd CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes