Prijavljeni takmičari na CHALLENGE | SEP 2023 Tribalion OCR

# ID Ime i prezime Pol Tim Grad Događaj Startne grupe Plaćeno
1 15778 Miloš Drljan Male No team Beograd CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
2 15780 Slađan Đaković Male No team Beograd CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
3 15781 Nenad Jelovac Male SYNERGY Novi Sad CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
4 15782 Jasna Bojovic Female SYNERGY Novi Sad CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
5 15785 Stevan Prpa Male No team Beograd CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
6 15790 Magdalena Evđenić Female No team Beograd CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
7 15798 Branko Vukosavljevic Male PRVI TIM Beograd CHALLENGE CHALLENGE ELITE Yes
8 15807 Mladen Stupar Male LAS DORAS Prijedor CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
9 15811 Luka Jordanov Male ZVER I LEPOTICE Beograd CHALLENGE CHALLENGE ELITE Yes
10 15820 Miloš Radosavljević Male No team Obrež CHALLENGE CHALLENGE ELITE Yes
11 15831 Nevena Mijailović Female No team Beograd CHALLENGE CHALLENGE ELITE Yes
12 15842 Miloš Bojović Male No team Užice CHALLENGE CHALLENGE ELITE Yes
13 15843 Aleksandar Andric Male No team Uzice CHALLENGE CHALLENGE ELITE Yes
14 15855 Veljko Lukić Male No team Banja Luka CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
15 15858 Renata Ignjic Female No team Travnik CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
16 15862 Sonja Veselinovic Female SYNERGY Novi Sad CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
17 15871 Luka Jokić Male No team Sombor CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
18 15872 Slavko Matosic Male No team Subotica CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
19 15874 Savo Tubić Male No team KneŽevo CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
20 15880 Krcun Perovic Male No team Beograd CHALLENGE CHALLENGE ELITE Yes
21 15888 Veljko Milojević Male PRVI TIM Velika Plana CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
22 15889 Djordje Ducanovic Male No team Banjaluka CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
23 15891 Darko Zivkovic Male No team Bg CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
24 15894 Mihajlo Zivkovic Male No team Bg CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
25 15895 Stefan Stojić Male MUD RUNNERS Bijeljina CHALLENGE CHALLENGE ELITE Yes
26 15900 Bojan Mihajlov Male BAMBI GYM Zrenjanin CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
27 15902 Eldar Vikalo Male No team Tuzla CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
28 15906 Emanuel Nikoloski Male FUNCTIONAL PLANET Skopje CHALLENGE CHALLENGE ELITE Yes
29 15907 Dario Kocis Male No team Kikinda CHALLENGE CHALLENGE ELITE Yes
30 15910 Ilcho Timov Male FUNCTIONAL PLANET Skopje CHALLENGE CHALLENGE ELITE Yes
31 15912 stefan petrovski Male FUNCTIONAL PLANET skopje CHALLENGE CHALLENGE ELITE Yes
32 15916 Danijel Popovic Male No team Loznica CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
33 15928 Ana Tešanović Female No team Beograd CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
34 15929 Aleksandar Samardžija Male No team Beograd CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
35 15937 Tamara Vesković Female No team Beograd CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
36 15938 Rastko Maksić Male No team Beigrad CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
37 15942 Miroslav Nikolic Male BOX KLUB SPARTANAC Belgrade CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
38 15945 Bratislav Petrović Male BOX KLUB SPARTANAC Beograd CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
39 15946 Andjela Radonjic Female BOX KLUB SPARTANAC Beograd CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
40 15947 Sergej Markov Male No team Celje CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes