Prijavljeni takmičari na CHALLENGE | SEP 2023 Tribalion OCR

# ID Ime i prezime Pol Tim Grad Događaj Startne grupe Plaćeno
1 14608 Marko Delić Male No team Pančevo CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
2 14619 Lazar Lakic Male No team Novi Sad CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
3 14630 Anto Vasovic Male No team Beograd CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
4 14635 Dražen Jovičić Male No team Banjaluka CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
5 14637 Marko Ristic Male No team Beograd CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
6 14640 Miroslav Babic Male LAS DORAS Prijedor CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
7 14649 Danijel Drljača Male LAS DORAS Prijedor CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
8 14650 Sergej Stupar Male No team Beograd CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
9 14660 Davor Brandalik Male No team Beograd CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
10 14662 Sandra Brandalik Female No team Beograd CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
11 14664 Nenad Ivanović Male No team Beograd CHALLENGE CHALLENGE ELITE Yes
12 14666 Milan Djordjevic Male No team Beograd CHALLENGE CHALLENGE ELITE Yes
13 14668 Ljubisa Mitrovic Male No team Novi Sad CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
14 14676 Jana Milosavljević Female NISU TATE Beograd CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
15 14677 Đorđe Đorđević Male No team Beograd CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
16 14689 Aleksandar Pavlović Male ABSOLUTE & SHAPE Ljubovija, Crnča CHALLENGE CHALLENGE ELITE Yes
17 14694 Srđan Radetić Male 4 KAPLARA Beograda - Rakovica CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
18 14699 Ivan Radičević Male No team Zemun CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
19 14700 Milos Josipovic Male No team Zvornik CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
20 14706 Miloš Pavlović Male No team Ljubovija CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
21 14715 Djordje Vasiljevic Male CF OLYMPIC Kraljevo CHALLENGE CHALLENGE ELITE Yes
22 14720 Kristina Skokna Female No team Stara Pazova CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
23 14721 Bogdan Blagojevic Male No team Novi Sad CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
24 14725 Valentina Vuković Female ZVER I LEPOTICE Sremska Mitrovica CHALLENGE CHALLENGE ELITE Yes
25 14733 Miloš Vojnović Male No team Mladenovac CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
26 14738 Aleksa Gajovic Male No team Beograd CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
27 14748 Čedomir Milošević Male No team Loznica CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
28 14763 David Djuric Male No team Stara Pazova CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
29 14765 Uroš Munjić Male No team Beograd CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
30 14790 Petar Gavrilović Male No team Beograd CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
31 14794 Luka Elez Male 4 KAPLARA Belgrade CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
32 14795 Nikola Petrovic Male CF OLYMPIC Kraljevo CHALLENGE CHALLENGE ELITE Yes
33 14797 Goran Damjanović Male No team Nova Topola CHALLENGE CHALLENGE ELITE Yes
34 14798 Vuk Zoric Male No team Beograd CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
35 14812 Nenad Lackovic Male No team Klenje CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
36 14816 David Ćiković Male No team Priboj CHALLENGE CHALLENGE ELITE Yes
37 14820 Aleksandar Spasojević Male No team Priboj CHALLENGE CHALLENGE ELITE Yes
38 14822 Blagoja Mirchevski Male No team Skopje CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
39 14823 Filip Trajilovic Male IZ BLATA BISERI Viteževo CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
40 14825 Bogdan Tomic Male No team Beograd CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes