Prijavljeni takmičari na CHALLENGE | SEP 2023 Tribalion OCR

# ID Ime i prezime Pol Tim Grad Događaj Startne grupe Plaćeno
1 16285 Stefan Mitrovic Male No team КРАЉЕВО CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
2 16289 Boris Radenkov Male No team Beograd CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
3 16296 IVAN MIRIC Male No team BECEJ CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
4 16297 Iva Nikolic Female No team Krusevac CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
5 16298 Nemanja Rajinovic Male ATHLETICS CENTER ŠABAC Šabac CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 No
6 16299 Milorad Sekulić Male No team Bijeljina CHALLENGE CHALLENGE ELITE Yes
7 16301 Radovan Ivanovic Male No team Novi Sad CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
8 16303 Dusan Simic Male No team Krusevac CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
9 16306 Nemanja Lončar Male No team Novi Sad CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
10 16310 Irena Klacar Female OCR CAMP NINJE Beograd CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
11 16313 Vladan Prtvar Male No team Zvornik CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
12 16325 Uros Cucic Male CUSTI Beograd CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 No
13 16326 Nemanja Cucic Male CUSTI Beograd CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 No
14 16336 Miodrag Pribojac Male No team Kraljevo CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
15 16343 Stefan Nevistic Male NISU TATE Belgrade CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
16 16344 Mladen Matic Male No team Beograd CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
17 16346 Nikola Mandic Male No team Beograd CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
18 16347 Dušan Knežević Male No team Beograd Surcin CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
19 16351 Jovan Djurovic Male CROSSFITCLUB300 Vrnjacka Banja CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
20 16352 Dejan Pavlovic Male No team Vrnjacka Banja CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
21 16354 Nemanja Lijeskic Male No team Beograd CHALLENGE CHALLENGE ELITE Yes
22 16355 Dejan Kalinić Male No team Smederevo CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
23 16357 Драгомир Марјановић Male No team Београд CHALLENGE CHALLENGE ELITE Yes
24 16369 Lazar Dakić Male No team Bijeljina CHALLENGE CHALLENGE ELITE Yes
25 16370 Luka Pivljakovic Male No team Ivanjica CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 No
26 16372 Galina Bogićević Female No team Užice CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 No
27 16375 Dusan Davidovic Male No team Kraljevo CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
28 16376 Dragan Lukić Male No team Bijeljina CHALLENGE CHALLENGE ELITE Yes
29 16377 Milan Dobranic Male No team Bijeljina CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
30 16378 Matija Cukovic Male MERU Niksic CHALLENGE CHALLENGE ELITE Yes
31 16379 Stefan Varga Male KROKODILI Begec CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
32 16382 Radivoje Bumbić Male No team Bijeljina CHALLENGE CHALLENGE ELITE Yes
33 16383 Uros Todorovic Male No team Stara Pazova CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
34 16384 Дејан Шукара Male No team Nova pazova CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
35 16390 Filip Јовановић Male No team Beograd CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
36 16391 Andrija Lukovac Male No team Vrnjacka banja CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
37 16395 Mijat Paunovic Male No team Vrnjačka Banja CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
38 16403 Marijan Radača Male No team Vršac CHALLENGE CHALLENGE ELITE No
39 16409 Miroslav Bošković Male MERU Danilovgrad CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
40 16435 Nemanja Djudjic Male No team Veternik CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes