Prijavljeni takmičari na 6. Tribalion - The Mountain Warrior

# ID Ime i prezime Pol Tim Grad Događaj Startne grupe Plaćeno
1 2463 Filip Dimitrijevic Male No team Gornji Milanovac Green Green OPEN 2 Yes
2 2464 Dragica Panić Female No team Šabac Green Green ELITE Yes
3 2467 Filip Markovic Male No team Gornji Milanovac Green Green OPEN 2 Yes
4 2474 Iva Nikolic Female No team Krusevac Green Green OPEN 1 Yes
5 2477 Marko Stojanovic Male No team Jagodina Green Green OPEN 2 Yes
6 2481 Aleksandra Peric Female No team Kruševac (37000) Green Green OPEN 1 Yes
7 2483 Dejan Jevtović Male No team Cacak Green Green OPEN 2 Yes
8 2484 Ognjen Nedeljković Male No team Gornji Milanovac Green Green OPEN 2 Yes
9 2489 Stefan Gačić Male No team Gornji Milanovac Green Green OPEN 2 Yes
10 2490 Tijan Boris Ninkovic Male No team Beograd Green Green OPEN 2 Yes
11 2492 Tamara Stupkin Female No team Belgrade Green Green OPEN 1 Yes
12 2493 Bratislav Džombić Male No team Beograd Green Green OPEN 1 Yes
13 2498 DUŠKA ĐORĐIĆ Female No team LOZNICA Green Green OPEN 1 Yes
14 2505 Nemanja Rak Male No team Novi Beograd Green Green OPEN 1 Yes
15 2507 Darko Tasic Male No team Beograd Green Green OPEN 1 Yes
16 2510 Tatjana Marković Female No team Šabac Green Green OPEN 1 Yes
17 2513 Jovana Bojić Female No team Šabac Green Green OPEN 1 Yes
18 2515 Vladimir Kovačević Male No team Šabac Green Green OPEN 1 Yes
19 2516 Uroš Nikolić Male No team Užice Green Green OPEN 3 Yes
20 2520 Luka Crnomarkovic Male No team Nova Pazova Green Green OPEN 3 Yes
21 2521 Vladimir Bojić Male No team Šabac Green Green OPEN 1 Yes
22 2525 Marija Čočić Female No team Beograd Green Green OPEN 1 Yes
23 2528 Žarko Stanisavljević Male No team Banatsko Novo Selo Green Green OPEN 2 Yes
24 2529 Tamara Sasic Female No team Sabac Green Green OPEN 1 Yes
25 2530 Zorana Krsmanovic Female No team Zemun Green Green ELITE Yes
26 2533 Živojin Dmitrović Male No team Gornji Milanovac Green Green OPEN 2 Yes
27 2535 Luka Rajakovic Male No team Sabac Green Green OPEN 1 Yes
28 2536 Ružica Đurđević Female No team Obrenovac Green Green OPEN 1 Yes
29 2542 Tamara Kosanovic Female No team Zemun Green Green ELITE Yes
30 2544 Momir Milakovic Male No team Banatsko Novo Selo Green Green OPEN 2 Yes
31 2547 Ivan Pajtić Male No team Šabac Green Green OPEN 1 Yes
32 2554 Nikola Petrovic Male No team Kapidzija Green Green OPEN 1 Yes
33 2559 Aleksandar Vujinović Male No team Novi Sad Green Green OPEN 3 Yes
34 2560 Лука Дмитровић Male No team Чачак Green Green OPEN 1 Yes
35 2561 Nevena Brdarić Female No team Sombor Green Green OPEN 1 Yes
36 2566 Dusan Klepic Male No team Novi Sad Green Green OPEN 3 Yes
37 2567 Tijana Rakic Female No team Zmajevo Green Green OPEN 3 Yes
38 2569 Irena Turović Female No team Podgorica Green Green OPEN 1 Yes
39 2570 Tijana Živić Female No team Aleksinac Green Green OPEN 1 Yes
40 2576 Mirko Jovic Male No team Beograd Green Green OPEN 3 Yes