Prijavljeni takmičari na 6. Tribalion - The Mountain Warrior

# ID Ime i prezime Pol Tim Grad Događaj Startne grupe Plaćeno
1 2371 Izabella Hemze Female No team Subotica Green Green OPEN 1 Yes
2 2372 Isidora Vasić Female No team Beograd Green Green OPEN 2 Yes
3 2374 Marko Ivovix Male No team Kraljevo Green Green OPEN 1 Yes
4 2375 Gligorije Zajić Male No team Mramorak ( Kovin ) Green Green ELITE Yes
5 2376 Sanja Novakovix Female No team Vrsac Green Green OPEN 1 Yes
6 2377 Stefan Prodanovic Male No team Mladenovac Green Green ELITE Yes
7 2378 Stefan Dovragovic Male No team Sabac Green Green OPEN 1 Yes
8 2380 Vladimir Radosav Male No team Novi Sad Green Green OPEN 3 Yes
9 2384 Verica Kovačević Female No team Novi Sad Green Green ELITE Yes
10 2385 Jovana Urošević Female No team Valjevo Green Green ELITE Yes
11 2386 Ana Mijajlović Female No team Kruševac Green Green OPEN 1 Yes
12 2387 Isidora Jovanović Female No team Beograd Green Green OPEN 1 Yes
13 2390 Jelena Tošić Female No team Užice Green Green ELITE Yes
14 2391 Tijana Maksimovic Female No team Šabac Green Green ELITE Yes
15 2393 Sanja Brzakovic Anic Female No team Vladimirci Green Green ELITE No
16 2395 Momcilo Anic Male No team Vladimirci Green Green ELITE Yes
17 2398 Mirza Husic Male No team TUZLA Green Green OPEN 1 Yes
18 2399 Lazar Jovanovic Male No team Cacak Green Green OPEN 2 Yes
19 2403 Neven Boroja Male No team Laktaši Green Green ELITE Yes
20 2404 Marko Panic Male No team Sabac Green Green OPEN 1 Yes
21 2409 Dimitrije Brankovic Male No team Novi Sad Green Green OPEN 1 Yes
22 2410 Aleksandar Pajevic Male No team Čačak Green Green OPEN 2 Yes
23 2412 Marko Savic Male No team Beograd Green Green OPEN 2 Yes
24 2413 Sofija Urosevic Female No team Rudnik Green Green OPEN 2 Yes
25 2419 Nataša Pantić Female No team Beograd Green Green OPEN 1 Yes
26 2420 Marjan Milosavljev Male No team kovin Green Green OPEN 1 Yes
27 2426 Marija Bućić Female No team Bajina Basta Green Green OPEN 1 Yes
28 2427 Jovana Jevtic Female No team Beograd Green Green OPEN 1 Yes
29 2428 Verica Mladenovic Male No team Smederevo Green Green OPEN 1 Yes
30 2430 Slobodan Stosic Male No team Beograd Green Green ELITE Yes
31 2435 Aleksandra Lazovic Female No team Beograd - Zemun Green Green OPEN 2 Yes
32 2436 Brian Reddy Male No team Beograd - Zemun Green Green OPEN 2 Yes
33 2437 Dejan Radovanovic Male No team Belgrade Green Green OPEN 3 Yes
34 2447 Aleksandra Cosic Female No team Beograd Green Green OPEN 1 Yes
35 2449 Marija Zonjić Female No team Beograd Green Green OPEN 1 Yes
36 2450 Marko Mitrović Male No team Nova Pazova Green Green OPEN 2 Yes
37 2453 Snežana Tomić Female No team Šabac Green Green ELITE Yes
38 2455 Slavica Dzinovic Female No team Loznica Green Green OPEN 1 Yes
39 2459 Aleksa Petković Male No team Lazarevac Green Green OPEN 1 Yes
40 2461 Teodora Majstorović Female No team Belgrade Green Green OPEN 1 Yes