Prijavljeni takmičari na 6. Tribalion - The Mountain Warrior

# ID Ime i prezime Pol Tim Grad Događaj Startne grupe Plaćeno
1 2919 Nikola Petrovic Male No team Beograd Green Green OPEN 1 Yes
2 2920 Strahinja Cupic Male No team Novi Sad Green Green ELITE Yes
3 2924 Bogdan Damnjanović Male No team Užice Green Green OPEN 1 Yes
4 2926 Bojana Veljović Female No team Beograd Green Green OPEN 2 Yes
5 2927 Ivana Ršumović Female No team Užice Green Green OPEN 2 Yes
6 2929 Jugoslav Simic Male No team Kragujevac Green Green OPEN 1 Yes
7 2942 Dragan Dobrijevic Male No team Smederevska Palanka Green Green OPEN 2 Yes
8 2944 Marijana Selakovic Female No team Uzice Green Green OPEN 2 Yes
9 2946 Marija Jankovic Female No team Beograd Green Green OPEN 2 Yes
10 2948 Ana Doder Female No team Beograd Green Green OPEN 2 Yes
11 2950 Lazar Lazarevic Male No team Rekovac Green Green OPEN 2 Yes
12 2952 Tijana Stoiljkovic Female No team Zrenjanin Green Green OPEN 1 Yes
13 2953 Nevena Majic Female No team Uzice Green Green OPEN 2 Yes
14 2955 Ivan Rajevic Male No team Smederevska Palanka Green Green OPEN 2 Yes
15 2958 Danica Pavićević Female No team Zrenjanin Green Green OPEN 1 Yes
16 2960 Djordje Bastovanovic Male No team Belgrade Green Green OPEN 1 Yes
17 2962 Marijan Simonovic Male No team Krusevac Green Green OPEN 1 Yes
18 2964 Djurica Paunovic Male No team Deliblato Green Green OPEN 1 Yes
19 2965 Stefan Bandur Male No team Beograd Green Green OPEN 1 Yes
20 2968 Jasminka Sosic Female No team Sarajevo Green Green ELITE Yes
21 2976 Boris Rilak Male No team Чачак Green Green OPEN 1 Yes
22 2977 Nikola Jovanovic Male No team Pancevo Green Green OPEN 2 Yes
23 2978 maša vasić Female No team Lazarevac Green Green OPEN 1 Yes
24 2980 Selma Ćorović Female No team Sarajevo Green Green ELITE Yes
25 2982 Itana Topalovic Female No team Beograd Green Green OPEN 2 Yes
26 2983 Kristina Kovačević Female No team Beograd Green Green OPEN 2 Yes
27 2985 Dusan Milovanovic Male No team Beograd Green Green OPEN 1 Yes
28 2996 Marko Milekić Male No team Pančevo Green Green OPEN 2 Yes
29 2998 Stefan Savevski Male No team Kumanovo Green Green OPEN 1 Yes
30 3001 Marko Blagojevic Male No team Kragujevac Green Green OPEN 1 Yes
31 3002 Stefan Krstevski Male No team Kumanovo Green Green OPEN 1 Yes
32 3004 Ivan Rakic Male No team Vrsac Green Green OPEN 1 Yes
33 3006 Marko Čejović Male No team Bar Green Green OPEN 1 Yes
34 3007 Katarina Jahura Female No team Zrenjanin Green Green OPEN 1 Yes
35 3008 Vladimir Andrić Male No team Nadalj Green Green OPEN 2 Yes
36 3009 Stefan Maksimovski Male No team Kumanovo Green Green OPEN 1 Yes
37 3010 Marko Maksimovic Male No team Cacak Green Green ELITE Yes
38 3011 Marko Matic Male No team Sabac Green Green OPEN 1 Yes
39 3012 Morana Bozic Female No team Novi Sad Green Green OPEN 2 Yes
40 3013 Nikola Brankovic Male No team Veternik Green Green OPEN 1 Yes