Prijavljeni takmičari na 6. Tribalion - The Mountain Warrior

# ID Ime i prezime Pol Tim Grad Događaj Startne grupe Plaćeno
1 3014 Aleksandar Urosevic Male No team Čačak Green Green ELITE Yes
2 3015 Bojan Kostovski Male No team Kumanovo Green Green OPEN 1 Yes
3 3016 Nikola Jekic Male No team Žitište Green Green OPEN 1 Yes
4 3017 Pavle Mijatovic Male No team Zitiste Green Green OPEN 1 Yes
5 3024 Beba Belavin Female No team Beograd Green Green OPEN 1 Yes
6 3025 Djordje Čolić Male No team Topola Green Green OPEN 2 Yes
7 3026 Luka Vrcic Male No team Beeograd Green Green OPEN 1 Yes
8 3032 Damnjan Vukićević Male No team Leposavić Green Green ELITE Yes
9 3033 Milos Vuckovic Male No team Kragujevac Green Green ELITE Yes
10 3034 Borjan Mihajlovski Male No team Vranje Green Green OPEN 1 Yes
11 3035 Milan Dimitrijevic Male No team Vranje Green Green OPEN 2 Yes
12 3036 Nenad Radivojevic Male No team Novi Beograd Green Green OPEN 1 Yes
13 3037 Vladica Perović Male No team Raska Green Green ELITE Yes
14 3039 Marko Gajic Male No team Novi Sad Green Green ELITE Yes
15 3040 Teodora Gajić Female No team Novi Sad Green Green ELITE Yes
16 3041 Relja Tomasevic Male No team Kruševac Green Green ELITE Yes
17 3047 Pribislav Lazarevic Male No team Kraljevo Green Green ELITE Yes
18 3048 Aleksandar Terzic Male No team Krusevac Green Green ELITE Yes
19 3051 Jovan Miric Male No team Cacak Green Green ELITE Yes
20 3052 Zorana Bugarin Female No team Beograd Green Green OPEN 2 Yes
21 3054 Stefan Bubanja Male No team Kragujevac Green Green ELITE Yes
22 3057 Igor Đerman Male No team Beograd Green Green OPEN 2 Yes
23 3058 Aleksandra Kusturić Female No team Užice Green Green OPEN 2 Yes
24 3059 Tanja Dumka Female No team Banja Luka Green Green OPEN 2 Yes
25 3064 Zorica Mijatovic Female No team Beograd Green Green OPEN 2 Yes
26 3065 zoran spirovski Male No team Bajina Basta Green Green ELITE Yes
27 3067 Željko Pejic Male No team Zenica Green Green ELITE Yes
28 3068 Aleksandra Kostic Female No team Zrenjanin Green Green OPEN 1 Yes
29 3069 Zoran Milićević Male No team Beograd Green Green OPEN 2 Yes
30 3070 Branko Tanasic Male No team Banja luka Green Green OPEN 2 Yes
31 3071 Nina Marović Male No team Valjevo Green Green ELITE Yes
32 3073 Nenad Djuričin Male No team Novi Bečej Green Green OPEN 2 Yes
33 3076 Aleksandar Čukić Male No team Lesak Green Green ELITE Yes
34 3081 Stefan Djordjevic Male No team Zrenjanin Green Green OPEN 2 Yes
35 3082 Nikola Petrov Male No team Zrenjanin Green Green OPEN 3 Yes
36 3085 Nenad Stanišić Male No team Sremska Mitrovica Green Green ELITE Yes
37 3086 Aleksandar Milanovic Male No team Novi Sad Green Green OPEN 1 Yes
38 3088 Jelica Dragicevic Female No team Beograd Green Green OPEN 2 Yes
39 3091 Mladen Lazarevic Male No team Nis Green Green ELITE Yes
40 3096 Milan Mitic Male No team Leskovac Green Green ELITE Yes