Prijavljeni takmičari na 6. Tribalion - The Mountain Warrior

# ID Ime i prezime Pol Tim Grad Događaj Startne grupe Plaćeno
1 3100 Vladimir Petković Male No team Pančevo Green Green OPEN 2 Yes
2 3101 Miroslav Živanović Male No team Beograd Green Green OPEN 1 Yes
3 3102 Zivan Bajic Male No team Sabac Green Green ELITE Yes
4 3103 Ivana Jovic Female No team Beograd Green Green OPEN 2 Yes
5 3108 Stefan Gardasevic Male No team Beograd Green Green ELITE Yes
6 3112 Aleksandar Ilić Male No team Niš Green Green ELITE Yes
7 3113 Milica Blagojevic Female No team Zrenjanin Green Green OPEN 2 Yes
8 3114 Ana Kasap Female No team Sombor Green Green OPEN 2 Yes
9 3123 Goran Gagic Male No team Bajina Bašta Green Green ELITE Yes
10 3124 Tara Kasap Female No team Sombor Green Green OPEN 2 Yes
11 3127 Vanda Jovanovic Female No team Beograd Green Green OPEN 2 Yes
12 3128 Milos Markovic Male No team Beograd Green Green OPEN 2 Yes
13 3131 Marko Kozomora Male No team Novi Sad Green Green OPEN 2 Yes
14 3132 Dušan Nedeljković Male No team Belgrade Green Green OPEN 2 Yes
15 3133 Nemanja Aleksandrov Male No team Beograd Green Green ELITE Yes
16 3135 Milan Popovic Male No team Novi Sad Green Green OPEN 2 Yes
17 3136 Milica Radmilović Female No team Novi Sad Green Green OPEN 2 Yes
18 3139 Srdjan Skala Male No team Novi Sad Green Green OPEN 2 Yes
19 3141 Ana Glušica Female No team Beogead Green Green OPEN 2 Yes
20 3144 Toni Gualtieri Male No team Budisava Green Green OPEN 2 No
21 3146 Nemanja Kenjic Male No team Kragujevac Green Green ELITE Yes
22 3148 Nemanja Bjelić Male No team Ruma, Platičevo Green Green OPEN 2 Yes
23 3153 Veljko Niciforovic Male No team Lazarevac Green Green OPEN 1 Yes
24 3155 Vladica Kostic Male No team Zrenjanin Green Green OPEN 2 Yes
25 3158 Slagjan Arsovski Male No team Kumanovo Green Green OPEN 2 Yes
26 3160 Milica Savic Female No team Beograd, Surčin Green Green OPEN 3 Yes
27 3161 Aleksa Brkic Male No team Trstenik Green Green OPEN 2 Yes
28 3164 Kristina Dragovic Female No team Belgrade Green Green ELITE Yes
29 3165 Sanja Pejanovic Female No team Mladenovac Green Green ELITE Yes
30 3166 Snežana Tadić Female No team Beograd, Palilula Green Green OPEN 2 Yes
31 3170 Marija Jahura Female No team Zrenjanin Green Green OPEN 2 Yes
32 3171 Dragana Šerkov Female No team Žabalj Green Green OPEN 2 Yes
33 3174 Mihailo Mitrovic Male No team Mladenovac Green Green ELITE Yes
34 3177 Vladimir Radosavljević Male No team Karlovčić Green Green OPEN 2 Yes
35 3184 Maja Saveski Female No team Obrenovac Green Green ELITE Yes
36 3192 Marija Jovanovic Female No team Beograd Green Green OPEN 2 Yes
37 3194 David Đukić Male No team Loznica Green Green OPEN 2 Yes
38 3195 Ivan Jelić Male No team Gornji Milanovac Green Green OPEN 2 Yes
39 3197 Snezana Dudic Female No team Beograd Green Green OPEN 2 Yes
40 3199 Sanja Vojvodic Female No team Sombor Green Green OPEN 2 Yes