Prijavljeni takmičari na 6. Tribalion - The Mountain Warrior

# ID Ime i prezime Pol Tim Grad Događaj Startne grupe Plaćeno
1 2577 Ena Belacevic Female No team Lazarevac Green Green OPEN 1 Yes
2 2579 Душан Пешић Male No team Београд Green Green OPEN 1 Yes
3 2581 Dunja Lubarda Female No team Beograd Green Green OPEN 1 Yes
4 2583 Mihailo Spasojevic Male No team Bajina Basta Green Green OPEN 2 Yes
5 2588 Milan Rajek Male No team Kosovska Mitrovica Green Green OPEN 1 Yes
6 2590 Bojana Nedeljković Female No team Beograd Green Green OPEN 1 Yes
7 2592 Jasna Simicic Female No team Novi Sad Green Green OPEN 2 Yes
8 2595 Ninoslav Đerić Male No team Beograd Green Green OPEN 1 Yes
9 2597 jelena milovanovic Female No team arilje Green Green OPEN 2 Yes
10 2606 Marko Simičić Male No team Novi Sad Green Green OPEN 2 Yes
11 2607 Teodora Boljanac Female No team Novi Sad Green Green ELITE No
12 2610 Katarina Miletic Female No team Jagodina Green Green OPEN 2 Yes
13 2612 Marko Sajic Male No team Beograd Green Green OPEN 1 Yes
14 2614 Lazar Petrovic Male No team Belgrade Green Green OPEN 2 Yes
15 2615 Nevena Lazarević Female No team Konjuša Green Green OPEN 2 Yes
16 2617 Petar Opacic Male No team Belgrade Green Green OPEN 2 Yes
17 2624 Mina Belacevic Female No team Lazarevac Green Green OPEN 1 Yes
18 2628 Dragan Brzakovic Male No team Sabac Green Green ELITE Yes
19 2629 Marina Brkušanin Female No team Beograd Green Green ELITE Yes
20 2631 Bojana Petrovic Female No team Čačak Green Green ELITE Yes
21 2632 Zoran Stojanović Male No team Beograd Green Green OPEN 2 Yes
22 2633 Djordje Maksimovic Male No team Sabac Green Green OPEN 1 Yes
23 2638 Branislav Milanović Male No team Beograd Green Green OPEN 1 Yes
24 2642 Goran Antonijevic Male No team Cacak Green Green OPEN 2 Yes
25 2644 Marko Lazarevic Male No team Banatski Karlovac Green Green OPEN 2 Yes
26 2646 Nemanja Dangubic Male No team Novi Sad Green Green OPEN 1 Yes
27 2648 Miroslav Spremo Male No team Futog Green Green OPEN 1 Yes
28 2655 Jovan Jakovljevic Male No team Arandjelovac Green Green OPEN 1 Yes
29 2657 Milorad Todorović Male No team Bajina Bašta Green Green ELITE Yes
30 2663 Jovan Mitrović Male No team Bajina Bašta Green Green OPEN 2 Yes
31 2666 Vladimir Antonijevic Male No team BEOGRAD/PALILULA Green Green OPEN 2 Yes
32 2668 Goran Dobric Male No team Beograd Green Green OPEN 2 Yes
33 2672 Tijana Trifunovic Female No team Bregovina Green Green ELITE Yes
34 2673 Marija Martinović Female No team Beograd Green Green OPEN 1 Yes
35 2677 Srdjan Supic Male No team Sutjeska Green Green OPEN 1 Yes
36 2678 Dejan Nister Male No team Zrenjanin Green Green OPEN 1 Yes
37 2680 Kristina Rankovic Female No team Beograd Green Green ELITE Yes
38 2683 Ivan Jerinić Male No team Majur Green Green OPEN 1 Yes
39 2685 Aleksandar Adamov Male No team Vršac Green Green OPEN 2 Yes
40 2686 Nemanja Pejovic Male No team Margita Green Green OPEN 2 Yes