Prijavljeni takmičari na 6. Tribalion - The Mountain Warrior

# ID Ime i prezime Pol Tim Grad Događaj Startne grupe Plaćeno
1 3203 Nađa Kovačević Female No team Sarajevo Green Green OPEN 2 Yes
2 3205 Nejra Škandro-Muminović Female No team Sarajevo Green Green OPEN 2 Yes
3 3206 Sabina Muminovic Female No team Sarajevo Green Green OPEN 2 Yes
4 3207 Nikola Svrkota Male No team Beograd Green Green OPEN 3 Yes
5 3210 Sandra Lazarevic Female No team Beograd Green Green OPEN 2 Yes
6 3213 Mihajlo Đorđević Male No team Beograd Green Green OPEN 2 Yes
7 3214 Ana Stambolić Female No team Belgrade Green Green OPEN 2 Yes
8 3215 Dejan Stepanov Male No team Novi Sad Green Green OPEN 2 Yes
9 3216 Milica Saveski Female No team Obrenovac Green Green ELITE Yes
10 3219 Uros Mijatovic Male No team Obrenovac Green Green ELITE Yes
11 3221 Lazar Trifunović Male No team Loznica Green Green OPEN 2 Yes
12 3223 Milos Stoiljkovic Male No team Smederevo Green Green OPEN 2 Yes
13 3225 Jovan Hadžić Male No team Paraćin Green Green OPEN 2 Yes
14 3226 Jovana Čanić Female No team Obrenovac Green Green OPEN 2 Yes
15 3228 Bogdan Jevtić Male No team Paraćin Green Green OPEN 2 Yes
16 3231 Ljubiša Puškaš Male No team Novi Sad Green Green OPEN 2 Yes
17 3237 Martina Benka Female No team Novi Sad Green Green OPEN 2 Yes
18 3239 Aleksandra Parabucki Female No team Beograd Green Green OPEN 3 Yes
19 3241 Natasa Kojcic Female No team Zrenjanin Green Green OPEN 2 Yes
20 3243 Ana Pešić Female No team Sombor Green Green OPEN 2 Yes
21 3245 Filip Balaz Male No team Novi Sad Green Green OPEN 2 No
22 3251 Veljko Biculović Male No team Boljevac Green Green OPEN 2 Yes
23 3252 Mihajlo Trajković Male No team Pukovac Green Green OPEN 2 Yes
24 3253 Gorana Knezevic Female No team Novi Sad Green Green OPEN 2 Yes
25 3254 Tanja Šutalo Female No team Sarajevo Green Green ELITE Yes
26 3255 Milan Stamenković Male No team Zaječar Green Green OPEN 2 Yes
27 3256 Branimir Carić Male No team Novi Sad Green Green OPEN 1 Yes
28 3259 Mina Djordjevic Female No team Beograd Green Green OPEN 2 Yes
29 3260 Branislav Cvenić Male No team Beograd Green Green OPEN 2 Yes
30 3262 Aleksandra Munjiza Female No team Beograd Green Green OPEN 2 Yes
31 3263 Nikola Rajevic Male No team Smederevska Palanka Green Green OPEN 2 Yes
32 3267 Nenad Djedovic Male No team Uzice Mikosa B Jankovica 42 Green Green OPEN 2 Yes
33 3268 Jelena Zivkovic Female No team Beograd Green Green OPEN 2 Yes
34 3269 Armin Podbicanin Male No team Prijepolje Green Green OPEN 2 Yes
35 3271 Ivana Radakovic Female No team Prijepolje Green Green OPEN 2 Yes
36 3272 Boris Šuličenko Male No team Novi Sad Green Green OPEN 2 Yes
37 3273 Nemanja Turanski Male No team Novi Sad Green Green OPEN 2 Yes
38 3275 Kristina Trajkovic Female No team Zrenjanin Green Green OPEN 2 Yes
39 3276 Nikola Kuburić Male No team Elemir Green Green OPEN 2 Yes
40 3277 Dino Bajraktarevic Male No team Prijepolje Green Green OPEN 2 Yes