Prijavljeni takmičari na 6. Tribalion - The Mountain Warrior

# ID Ime i prezime Pol Tim Grad Događaj Startne grupe Plaćeno
1 3388 David Matic Male No team Valjevo Green Green ELITE Yes
2 3389 Aleksandar Drobnjak Male No team Beograd Green Green ELITE Yes
3 3390 Vladimir Simovic Male No team Arilje Green Green OPEN 1 Yes
4 3391 Ognjen Marković Male No team Valjevo Green Green ELITE Yes
5 3392 Natalija Urošević Female No team Valjevo Green Green ELITE Yes
6 3393 Dragan Spremic Male No team Sabac Green Green OPEN 1 Yes
7 3394 Nikola Marković Male No team Pančevo Green Green OPEN 1 Yes
8 3396 Ivan Djordjević Male No team Gornji Milanovac Green Green OPEN 1 Yes
9 3398 Marija Prodanović Female No team Pećinci Green Green OPEN 2 Yes
10 3404 Veljko Korać Male No team Kruševac Green Green OPEN 1 Yes
11 3406 Đorđe Marković Male No team Valjevo Green Green ELITE Yes
12 3408 Никола Јовић Male No team Beograd Green Green ELITE Yes
13 3409 Marko Marković Male No team Kikinda Green Green ELITE Yes
14 3412 Peđa Avramović Male No team Lazarevac Green Green OPEN 2 Yes
15 3414 Ђорђе Лукић Male No team Paraćin Green Green ELITE Yes
16 3415 Marko Finci Male No team Beograd Green Green ELITE Yes
17 3418 Митар Ђурић Male No team Ужице Green Green ELITE Yes
18 3421 Bojan Ćurčić Male No team Novi Sad Green Green OPEN 3 Yes
19 3423 Danilo Lukovic Male No team Kraljevo Green Green ELITE Yes
20 3428 Filip Pajevic Male No team beograd Green Green OPEN 1 Yes
21 3429 Alen Čvoro Male No team Pale Green Green ELITE Yes
22 3430 Mirza Mašić Male No team Zenica Green Green OPEN 1 Yes
23 3435 Norbert Rošćak Male No team Subotica Green Green ELITE Yes
24 3439 Djordje Stefanovic Male No team Uzice Green Green OPEN 1 Yes
25 3443 Vladimir Marinkovic Male No team Gornji Milanovac Green Green OPEN 2 Yes
26 3445 Srdjan Lazic Male No team Bukovac Green Green OPEN 2 Yes
27 3452 Filip Djokic Male No team Bajina Bašta Green Green OPEN 2 Yes
28 3453 Dragan Djokic Male No team Bajina Bašta Green Green OPEN 2 Yes
29 3454 Andjela Djokic Male No team Bajina Bašta Green Green OPEN 2 Yes
30 3468 Sofija Avramovic Female No team Valjevo Green Green ELITE Yes
31 3470 Marko Jakovljevic Male No team Bajina Bašta Green Green OPEN 2 Yes
32 3471 Nenad Jevtic Male No team Bajina Basta Green Green ELITE Yes
33 3479 Jakov Pejov Male No team Beograd Green Green OPEN 1 Yes
34 3488 Pavle Simic Male No team Zlatibor Green Green ELITE Yes
35 3491 Marina Nikolić Female No team Zrenjanin Green Green OPEN 2 Yes
36 3492 Nikola Vlahović Male No team Pancevo Green Green OPEN 2 Yes
37 3495 Lea Labudovic Female No team Novi Sad Green Green ELITE Yes
38 3497 Leonarda Dragić Female No team Zrenjanin Green Green ELITE Yes
39 3498 Sasa Surla Male No team Becej Green Green OPEN 3 Yes
40 3499 Strahinja Furundžić Male No team Beograd Green Green OPEN 3 Yes