Prijavljeni takmičari na 6. Tribalion - The Mountain Warrior

# ID Ime i prezime Pol Tim Grad Događaj Startne grupe Plaćeno
1 3916 Luka Veselinovic Male No team Beograd Challenge Challenge OPEN 3 Yes
2 3918 Pavle Pejovic Male No team Beograd Challenge Challenge OPEN 3 Yes
3 3921 Sreten Arsenović Male No team Šabac Challenge Challenge ELITE Yes
4 3922 Novica Jovović Male No team Beograd Challenge Challenge OPEN 3 Yes
5 3924 Sinisa Mali Male No team Belgrade Challenge Challenge ELITE Yes
6 3925 Predrag Gvozdić Male No team Zvečan Challenge Challenge OPEN 1 No
7 3926 Dusan Guteša Male No team Zrenjanin Challenge Challenge OPEN 3 Yes
8 3927 Miloš Ilić Male No team Konjevići / Čačak Challenge Challenge OPEN 3 Yes
9 3929 Igor Čurović Male No team Beograd Challenge Challenge ELITE Yes
10 3931 Marko Jablanovic Male No team Krusevac Challenge Challenge ELITE Yes
11 3932 Nenad Tošović Male No team Sarajevo Challenge Challenge OPEN 3 Yes
12 3935 Jelena Ćirović Female No team Podgorica Challenge Challenge OPEN 1 No
13 3936 Đorđije Ćirović Male No team Pogdorica Challenge Challenge OPEN 1 Yes
14 3937 Vuk Ćirović Male No team Podgorica Challenge Challenge OPEN 1 Yes
15 3942 Saša Šušnjar Male No team Pančevo Challenge Challenge ELITE Yes
16 3944 Igor Milicevic Male No team Kraljevo Challenge Challenge OPEN 3 No
17 3947 Đorđe Mijailovic Male No team Beograd Challenge Challenge ELITE Yes
18 3951 Boban Brajkovski Male No team Nova Pazova Challenge Challenge OPEN 3 Yes
19 3962 Nikola Atanaskovic Male No team Beograd Challenge Challenge OPEN 3 Yes
20 3973 Adam Strcevic Male No team Čačak Challenge Challenge OPEN 1 Yes
21 3974 Luka Jovicic Male No team Beograd Challenge Challenge OPEN 1 Yes
22 3976 Borko Babić Male No team Kikinda Challenge Challenge OPEN 2 Yes
23 3980 Andreja Pavlović Male No team SMEDEREVO Challenge Challenge OPEN 1 No
24 3982 Danijel Pravdic Male No team Kiseljak Challenge Challenge OPEN 2 Yes
25 3984 Mario Miletic Male No team Kiseljak Challenge Challenge OPEN 2 Yes
26 3986 Petar Damjanović Male No team Beograd Challenge Challenge OPEN 1 Yes
27 3995 Nedim Kurtović Male No team Sarajevo Challenge Challenge OPEN 1 Yes
28 3996 Jovan Jezdic Male No team Beograd Challenge Challenge OPEN 1 Yes
29 4001 Matija Mladenovic Male No team Smederevo Challenge Challenge OPEN 1 No
30 4003 Dušan Todorov Male No team Pančevo Challenge Challenge OPEN 3 Yes
31 4004 Mirjana Todorov Female No team Pančevo Challenge Challenge OPEN 3 No
32 4006 Marko Ćirić Male No team Pančevo Challenge Challenge OPEN 3 Yes
33 4009 Milos Šišković Male No team Lapovo Challenge Challenge OPEN 3 No
34 4011 Boris Loncar Male No team Novi Sad Challenge Challenge OPEN 2 Yes
35 4012 Stefan Savic Male No team Sremska Kamenica Challenge Challenge OPEN 2 Yes
36 4016 Stevan Zaric Male No team Zrenjanin Challenge Challenge OPEN 1 Yes
37 4023 Danko Culibrk Male No team Beograd Challenge Challenge OPEN 2 Yes
38 4025 Lazar Momcilovic Male No team Aleksinac Challenge Challenge OPEN 3 Yes
39 4026 Boris Živanov Male No team Zrenjanin Challenge Challenge OPEN 3 Yes
40 4028 Srđan Todorović Male No team Kragujevac Challenge Challenge OPEN 2 Yes