Prijavljeni takmičari na Tribalion KIDS - Feel the freedom

# ID Ime i prezime Pol Tim Grad Događaj Startne grupe Plaćeno
1 1011 Danilo Zonjić Male No team Beograd Error Tribalion KIDS No
2 1012 Mihajlo Popović Male No team sremska kamenica Error Tribalion KIDS No
3 1013 Dejan Zonjić Male No team Beograd Error Tribalion KIDS No
4 1017 Vukašin Janković Male No team Beograd Error Tribalion KIDS No
5 1018 Nikola Kostić Male No team Bajina Bašta Error Tribalion KIDS No
6 1021 Relja Gajić Male No team Lazarevac Error Tribalion KIDS No
7 1053 Nadja Arsenijevic Female No team Lazarevac Error Tribalion KIDS Yes
8 1080 David Gajić Male No team Lazarevac Error Tribalion KIDS No
9 1094 Anđela Mladenović Female No team Novi Sad Error Tribalion KIDS No
10 1167 Marija Mitrović Female No team Bajina Bašta Error Tribalion KIDS No
11 1277 Nikolina Milanović Female No team Paraćin Error Tribalion KIDS No
12 1435 Nora Stojicic Female No team Novi Sad Error Tribalion KIDS Yes
13 1505 Kosta simic Male No team Zlatibor Error Tribalion KIDS Yes
14 1539 Lena Simičić Female No team Novi Sad Error Tribalion KIDS No
15 1582 Stefan Bojic Male No team Sabac Error Tribalion KIDS Yes
16 1701 Ognjen Kecman Male No team Beograd Error Tribalion KIDS Yes
17 1711 Vuk Veselinović Male No team Arilje Error Tribalion KIDS No
18 1735 Una Vuckovic Female No team Belgrade Error Tribalion KIDS Yes
19 1755 Doris Šolar Male No team Novi Sad Error Tribalion KIDS Yes
20 1814 Nevena Zarić Female No team Užice Error Tribalion KIDS No
21 1898 Armand Rošćak Male No team Samoborska Error Tribalion KIDS No
22 1905 Iva VASIC Female No team Lazarevac Error Tribalion KIDS No
23 1928 Luna Petrović Female No team Uzice Bela Zemlja Error Tribalion KIDS No
24 1969 Filip Dimitrijevic Male No team Arilje Error Tribalion KIDS No
25 1970 Ivona Đokić Female No team Beograd Error Tribalion KIDS No
26 1971 Matija Đokić Male No team Beograd Error Tribalion KIDS No
27 1993 Marija Obrenovic Female No team Jalovik Error Tribalion KIDS No
28 1998 Strahinja Salatić Male No team Novi Sad Error Tribalion KIDS No
29 2029 Lena Drk Female No team Petrovaradin Error Tribalion KIDS Yes
30 2030 Andrea Davidović Female No team Futog Error Tribalion KIDS No
31 2031 Blagoje Blagojevic Male No team Petrovaradin Error Tribalion KIDS Yes
32 2049 Maša Vasić Female No team Lazarevac Error Tribalion KIDS No
33 2052 Nevena Stojanovic Female No team Bajina Basta Error Tribalion KIDS No
34 2078 Filip Despinić Male No team Beograd Error Tribalion KIDS No
35 2121 Kristina Drk Female No team Petrovaradin Error Tribalion KIDS Yes
36 2123 Ena Belacevic Female No team Lazarevac Error Tribalion KIDS Yes
37 2124 Đurđa Simović Female No team Arilje Error Tribalion KIDS Yes
38 2125 Mina Belacevic Female No team Lazarevac Error Tribalion KIDS Yes
39 2129 Paulina Nikolić Female No team Niš Error Tribalion KIDS No
40 2176 Magdalena Stanković Female No team Beograd Error Tribalion KIDS Yes
41 2186 Lazar Glozanski Male No team Bajina Bašta Error Tribalion KIDS No
42 2187 Vasilije Jevtic Male No team Bajina Basta Error Tribalion KIDS No
43 2217 Jovan Gavrilovic Male No team Arilje Error Tribalion KIDS Yes
44 2219 Helena Andjelkovic Female No team Zemun Error Tribalion KIDS No
45 2232 Nadja Radosavljević Female No team Uzice Error Tribalion KIDS No
46 2250 Tara Ilic Female No team Sabac Error Tribalion KIDS No
47 2255 Uros Ilic Male No team Sabac Error Tribalion KIDS No
48 2258 Mihajlo Mijatovic Male No team Bajina Basta Error Tribalion KIDS No