Prijavljeni takmičari na CHALLENGE | MAY 2023 Tribalion OCR

# ID Ime i prezime Pol Tim Grad Događaj Startne grupe Plaćeno
1 11113 Andrej Stanimirovic Male SIGMAS Valjevo CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
2 11120 Danijel Popovic Male No team Loznica CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
3 11128 Bojana Milinkovic Female TERMINATORKE Beograd CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
4 11129 Aleksandar Kvrgic Male No team Banatsko Novo Selo CHALLENGE CHALLENGE ELITE Yes
5 11133 Matija Matijevic Male INNOVATION Zemun CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
6 11134 Dusan Djurdjevic Male INNOVATION Zemun CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
7 11135 Ognjen Filipovic Male PUZEKAIZDALEKA Belgrade CHALLENGE CHALLENGE ELITE Yes
8 11136 Sara Mesarović Female PUZEKAIZDALEKA Batajnica CHALLENGE CHALLENGE ELITE Yes
9 11137 Milan Graovac Male INNOVATION Zemun CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
10 11138 Miloš Popović Male No team Pančevo CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
11 11145 Dusan Keca Male No team Beograd CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
12 11146 Veljko Cubrilo Male No team Zemun CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
13 11150 Marko Keca Male No team Beograd CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
14 11159 Sara Govorcin Female PUZEKAIZDALEKA Batajnica CHALLENGE CHALLENGE ELITE Yes
15 11162 Igor Radovanovic Male SIGMAS Valjevo CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
16 11170 Milan Miljković Male No team Paraćin CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
17 11172 Djordje Radovanovic Male SIGMAS Valjevo CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
18 11173 Dunja Stefanović Female NISU TATE Beograd CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
19 11182 Marko Milutinović Male No team Belgrade CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
20 11185 Miloš Kondić Male No team Prijedor CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
21 11187 Aleksandar Karaklić Male NISU TATE Zemun CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
22 11189 Vera Popović Male DREAM GYM Užice CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
23 11193 Nikola Jovanovic Male No team Novi Beograd CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
24 11195 Miloš Spasković Male No team Prokuplje CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
25 11200 Lazar Simic Male No team Nis CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
26 11203 Milica Blagojević Female WONDER GYM 023 Zrenjanin CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
27 11217 Roko Simić Male No team Split CHALLENGE CHALLENGE ELITE Yes
28 11218 Ivan Đorđević Male No team Novi Beograd CHALLENGE CHALLENGE OPEN 1 Yes
29 11222 Igor Tonković Male GORSKA SLUžBA SPASAVANJA SRBIJE Beograd CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
30 11226 Nebojsa Kostic Male FITFIZIO Beograd CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
31 11227 Stefan Ribac Male DREAM GYM Uzice CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
32 11230 Marija Tešanović Female No team Beograd CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
33 11232 Aleksandra Lazić Female TIM - 2 Loznica CHALLENGE CHALLENGE ELITE Yes
34 11244 Nikola Cvijetić Male INNOVATION Beograd CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
35 11247 Vedran Petrovic Male No team Brcko Distrikt CHALLENGE CHALLENGE ELITE Yes
36 11252 Boris Radenkov Male No team Bosilegrad CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
37 11261 Marko Ćorić Male No team Beograd CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
38 11263 Vladimir Sakac Male PREDUZETNICI Novi Sad CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
39 11265 Dejan Knežević Male MYGYM TEAM Bijeljina CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes
40 11266 Bojan Vrucinic Male PREDUZETNICI Beograd CHALLENGE CHALLENGE OPEN 2 Yes