Prijavljeni takmičari na 6. Tribalion - The Mountain Warrior

# ID Ime i prezime Pol Tim Grad Događaj Startne grupe Plaćeno
1 3410 Душан Ђурђић Male No team Лазаревац Challenge Challenge ELITE Yes
2 3411 Stefan Stević Male No team Kragujevac Challenge Challenge ELITE Yes
3 3413 Vedran Petrovic Male No team Brcko Distrikt Challenge Challenge OPEN 1 Yes
4 3417 Saša Brljafa Male No team Temerin Challenge Challenge OPEN 1 Yes
5 3425 Stefan Prodanovic Male No team Mladenovac Challenge Challenge OPEN 2 Yes
6 3426 Vuk Todorovic Male No team Novi Sad Challenge Challenge OPEN 2 Yes
7 3427 Danica Plavša Female No team Beograd Challenge Challenge OPEN 1 Yes
8 3431 Stefan Varga Male No team Sombor Challenge Challenge OPEN 2 Yes
9 3432 Samir Mirvić Male No team Istočno Sarajevo Challenge Challenge OPEN 2 Yes
10 3440 Stefan Joksić Male No team Obrenovac Challenge Challenge OPEN 1 Yes
11 3441 Miloš Vasiljević Male No team Obrenovac Challenge Challenge OPEN 1 Yes
12 3446 Slobodan Ždrale Male No team Beograd Challenge Challenge OPEN 2 Yes
13 3448 Milan Mijatovic Male No team Zitiste Challenge Challenge OPEN 3 Yes
14 3450 Miroslav Nedeljkovic Male No team Novi Sad Challenge Challenge OPEN 2 No
15 3451 Vuk Gatarić Male No team Temerin Challenge Challenge OPEN 2 No
16 3455 Milan Smit Male No team Futog Challenge Challenge OPEN 2 No
17 3457 Zlatan Ristanovic Male No team Novi Sad Challenge Challenge OPEN 2 No
18 3458 Petar Vujovic Male No team Zrenjanin Challenge Challenge OPEN 3 Yes
19 3459 Pavle Baračkov Male No team Zrenjanin Challenge Challenge OPEN 3 Yes
20 3460 Maja Radovic Female No team Beograd Zvezdara Challenge Challenge ELITE Yes
21 3461 Aleksandar Ristic Male No team Zemun Challenge Challenge OPEN 2 Yes
22 3462 Nikola Mićić Male No team Zrenjanin Challenge Challenge OPEN 3 Yes
23 3463 Miloš Čavić Male No team Sremski Karlovci Challenge Challenge OPEN 2 No
24 3466 Mina Resimić Female No team Ваљево Challenge Challenge OPEN 1 Yes
25 3472 Duško Lalić Male No team Bijeljina Challenge Challenge ELITE Yes
26 3473 Ђорђе Станишић Male No team Бијељина Challenge Challenge ELITE Yes
27 3474 Aleksa Pelemis Male No team Bijeljina Challenge Challenge ELITE Yes
28 3475 Srna Despotović Female No team Bijeljina Challenge Challenge ELITE Yes
29 3477 Nemanja Tovarovic Male No team Obrenovac Challenge Challenge OPEN 2 Yes
30 3480 Mirko Ivanović Male No team Priboj Challenge Challenge OPEN 2 Yes
31 3481 Nikola Jovanovic Male No team Rudo Challenge Challenge OPEN 2 Yes
32 3483 Slobodan Lazic Male No team Obrenovac Challenge Challenge OPEN 2 Yes
33 3493 Slobodan Arsenovic Male No team Obrenovac Challenge Challenge OPEN 2 Yes
34 3508 Andrea Raičević Female No team Beograd Challenge Challenge OPEN 3 Yes
35 3515 Srdjan Vojinovic Male No team Sabac Challenge Challenge OPEN 1 Yes
36 3517 Djuradj Ninkovic Male No team Beograd Challenge Challenge OPEN 3 Yes
37 3525 Ognjen Njegovan Male No team Belgrade Challenge Challenge OPEN 2 Yes
38 3527 Danilo Hladjik Male No team Sremska Kamenica Challenge Challenge OPEN 3 No
39 3541 Olivera Gajević Female No team Beograd Challenge Challenge OPEN 1 Yes
40 3542 Marko Milutinović Male No team Beograd Challenge Challenge OPEN 3 Yes