Prijavljeni takmičari na 5. Tribalion - Feel the freedom

# ID Ime i prezime Pol Tim Grad Događaj Startne grupe Plaćeno
1 2047 Milos Perisic Male No team Šabac Challenge Challenge OPEN 3 Yes
2 2048 Nenad Janic Male No team Novi Sad Challenge Challenge OPEN 4 Yes
3 2050 Nemanja Vukic Male No team Backa Palanka Challenge Challenge OPEN 4 Yes
4 2054 Bojan Krivokuca Male No team Novi Sad Challenge Challenge OPEN 3 Yes
5 2062 Aleksandar Popovic Male No team Sabac Challenge Challenge OPEN 4 Yes
6 2066 Andrea Milenkov Devald Female No team Beograd Challenge Challenge OPEN 4 Yes
7 2070 Katarina Duletić-Ćurčin Female No team Novi Sad Challenge Challenge OPEN 1 Yes
8 2080 Момчило Костић Male No team Лозница Challenge Challenge OPEN 4 Yes
9 2084 Mitar Andric Male No team Pancevo Challenge Challenge OPEN 4 Yes
10 2085 Uroš Jovanović Male No team Beograd Challenge Challenge OPEN 4 Yes
11 2091 Lazar Lakic Male No team Novi Sad Challenge Challenge OPEN 4 Yes
12 2093 Marko Djulcic Male No team Beograd Challenge Challenge OPEN 4 Yes
13 2096 Milos Lukovic Male No team Beograd Challenge Challenge OPEN 4 Yes
14 2098 Nikola Nenadović Male No team Beograd Challenge Challenge OPEN 4 Yes
15 2101 Goran Mitrović Male No team Užice Challenge Challenge OPEN 4 Yes
16 2112 Milica Golubović Female No team Šabac Challenge Challenge OPEN 4 Yes
17 2113 Sreten Arsenović Male No team Šabac Challenge Challenge OPEN 4 Yes
18 2115 Dejan Đokić Male No team Brus Challenge Challenge OPEN 4 Yes
19 2116 Haris Gasi Male No team Beograd Challenge Challenge OPEN 4 Yes
20 2117 Stefan Dutka Male No team Indjija Challenge Challenge OPEN 4 Yes
21 2118 Dušan Smiljanović Male No team Beograd Challenge Challenge OPEN 4 Yes
22 2120 Bojan Stefanović Male No team Požarevac Challenge Challenge OPEN 4 Yes
23 2126 Ivana Ivanovic Female No team Beograd Challenge Challenge OPEN 4 Yes
24 2135 Nikola Urosevic Male No team Beograd Challenge Challenge ELITE Yes
25 2140 Marko Marinkovic Male No team Beograd Challenge Challenge OPEN 4 Yes
26 2141 Filip Stankovic Male No team Beograd Challenge Challenge OPEN 1 Yes
27 2143 David Zubić Male No team Beograd Challenge Challenge OPEN 4 Yes
28 2147 Nikolina Štilet Female No team Beograd Challenge Challenge OPEN 4 Yes
29 2152 Srđan Pavlović Male No team Šabac Challenge Challenge OPEN 4 Yes
30 2154 Aleksandar Cvijovic Male No team Prijepolje Challenge Challenge OPEN 4 Yes
31 2157 Dragan Dragičević Male No team Beograd Challenge Challenge OPEN 2 Yes
32 2158 Filip Ignjatović Male No team Beograd Challenge Challenge OPEN 2 Yes
33 2159 Stefan Prodanovic Male No team Mladenovac Challenge Challenge OPEN 2 Yes
34 2160 Stefan Andrejevic Male No team Beograd Challenge Challenge OPEN 2 Yes
35 2161 Damjan Srećković Male No team Obrenovac Challenge Challenge OPEN 2 Yes
36 2162 Bojan Veljkovic Male No team Obrenovac Challenge Challenge OPEN 2 Yes
37 2163 Bojan Minderović Male No team Požega Challenge Challenge OPEN 2 Yes
38 2164 Stefan Blazic Male No team Obrenovac Challenge Challenge OPEN 1 Yes
39 2165 Stefan Klisura Male No team Beograd Challenge Challenge OPEN 2 Yes
40 2166 Aleksandar Borikic Male No team Sopot Challenge Challenge OPEN 2 Yes