Prijavljeni takmičari na 5. Tribalion - Feel the freedom

# ID Ime i prezime Pol Tim Grad Događaj Startne grupe Plaćeno
1 1939 Jelena Jenežić Female No team Belgrade Challenge Challenge OPEN 4 Yes
2 1940 Ana Lukic Female No team Beograd Challenge Challenge OPEN 4 Yes
3 1941 Aleksandra Paunović Female No team Beograd Challenge Challenge ELITE Yes
4 1942 Nenad Vulovic Male No team Loznica Challenge Challenge OPEN 4 Yes
5 1952 Aleksa Đorđević Male No team Beograd Challenge Challenge OPEN 4 Yes
6 1959 Stefan Virijević Male No team Beograd Challenge Challenge OPEN 1 Yes
7 1960 Pavle Jovanovic Male No team Beograd Challenge Challenge OPEN 1 Yes
8 1962 Veljko Radisavljevic Male No team Arandjelovac Challenge Challenge OPEN 1 Yes
9 1963 Радош Лекић Male No team Стара Пазова Challenge Challenge OPEN 3 Yes
10 1967 Marko Kalezic Male No team Beograd Challenge Challenge OPEN 3 Yes
11 1972 Mihailo Tomić Male No team Šabac Challenge Challenge OPEN 2 Yes
12 1973 Адријана Јелић Female No team Шабац Challenge Challenge OPEN 2 Yes
13 1977 Petar Repic Male No team Beograd Challenge Challenge OPEN 4 Yes
14 1986 Nikola Jovanovic Male No team Požarevac Challenge Challenge OPEN 3 Yes
15 1997 Tomo Lazarevic Male No team Dvorovi Challenge Challenge OPEN 2 Yes
16 2000 Maja Roljić Female No team Beograd Challenge Challenge OPEN 2 Yes
17 2003 Veljko Plavšić Male No team Beograd Challenge Challenge OPEN 2 Yes
18 2005 Lazar Jankovic Male No team arandjelovac Challenge Challenge OPEN 2 Yes
19 2012 Stefan Jovanović Male No team Mutxamel Challenge Challenge OPEN 2 Yes
20 2013 Darko Brašnjović Male No team Beograd Challenge Challenge OPEN 3 Yes
21 2014 Andrej Tomovic Male No team Raška Challenge Challenge OPEN 2 Yes
22 2018 Bogdan Vranjes Male No team Nova Pazova Challenge Challenge OPEN 2 Yes
23 2019 Boris Živanov Male No team Zrenjanin Challenge Challenge OPEN 2 Yes
24 2023 Dragoslav Šićarov Male No team Novi Sad Challenge Challenge OPEN 4 Yes
25 2024 Stevan Vulic Male No team Sirig Challenge Challenge OPEN 4 Yes
26 2026 Mihailo Božić Male No team Šabac Challenge Challenge OPEN 2 Yes
27 2027 Marko Opajić Male No team Ruma Challenge Challenge OPEN 2 Yes
28 2028 Duško Djurašević Male No team Ivanjica Challenge Challenge OPEN 3 Yes
29 2032 Dusan Nikolic Male No team 104 Challenge Challenge OPEN 4 Yes
30 2033 Mirko Kosorić Male No team Batajnica Challenge Challenge OPEN 4 Yes
31 2034 Milos Milovanovic Male No team Beograd Challenge Challenge OPEN 4 Yes
32 2036 Filip Karličić Male No team Beograd Challenge Challenge OPEN 4 Yes
33 2037 Ana Božilović Female No team Beograd Challenge Challenge OPEN 4 Yes
34 2038 Ivan Tovilović Male No team Beograd Challenge Challenge OPEN 4 Yes
35 2039 Dario Perić Male No team Novi Sad Challenge Challenge OPEN 4 Yes
36 2041 Nikola Miskovic Male No team Gornji Milanovac Challenge Challenge OPEN 3 Yes
37 2042 Dragutin Milošević Male No team Gornji Milanovac Challenge Challenge OPEN 3 Yes
38 2043 Mirko Miljanovic Male No team Novi Sad Challenge Challenge OPEN 2 Yes
39 2045 Nikola Kovacevic Male No team Novi Sad Challenge Challenge OPEN 3 Yes
40 2046 Pavle Stanojevic Male No team Novi Sad Challenge Challenge OPEN 4 Yes